Meist

Kultuuriklubi Mogami on sel hooajal keskendunud lastelaagritele ja pikapäevarühmadele – korraldame kesklinna koolide õhtuse vahetuse algklassilastele pikapäevarühma ning koolivaheajal sisukaid laagreid.

Meie hommikune pikapäevarühm tegeleb laste käeliste tegevustega (kunst, meisterdamine, kokandus), aitab koduste ülesannete lahendamisel ning lõpuks viib ka lapsed kooli (hetkel kaks kooli). Loe lisa siit.

Ajal kui kooli ei ole, sisustab laste aega meie vahva linnalaager, kus iga päev tegeleme erineva maailmakultuuriga. Õpime koos võõraid sõnu, meisterdame käsitööd, kuulame muusikat ja teeme süüa. Loe lisa siit.

Lisaks võimaldavad meie lõbusad ruumid ja köök pidada maha ka vahvaid lastesünnipäevi, kuhu soovi korral saab lisada ka näiteks sushikoolituse, näomaalingu vm. toreda tegevuse. Loe lisa siit.

sushikäed väliüritusel mogami saal

 

Lisainfo: 

Maria Lilje, tel: 58587887, info@mogami.ee või vormi kaudu. 

Kui soovid olla kursis meie tegemistega?

Kultuuriklubi Mogami

Telefon 58587887

info@mogami.ee

Narva mnt. 38, Tallinn

I korrus, parkla pool

"Tallinna Ülikool" trammi peatus

Parkimine maja ees 15 minutit tasuta.

Facebook

HOMMIKURÜHM

Mogami hommikurühm ootab õhtuses vahetuses õppivaid lapsi osa saama käelistest tegevustest (kunst, käsitöö, kokakool) ja muust põnevast. Peale ringi viiakse lapsed kooli.

SUVE LINNALAAGER 2016

Koolivaheaja linnalaagrisse registreerumine on alanud! Kohtade arv on piiratud!

LASTE SÜNNIPÄEV

Korraldame Jaapani ja muude kultuuride stiilis lastesünnipäevasid - proovime kimonot, teeme sushit ja käsitööd ning kuulame lugusid kultuurist!

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA!